Springkussen Prinses met glijbaan
Beschikbaarheid van het product
Producteigenschappen
Omschrijving
√ Echt een kussen voor meisjes
√ Te vervoeren met een aanhanger of busje
√ Transportmaat : 140 x100 x 80
√ Geschikt voor groepen van ongeveer 12 kinderen
√ Overdekt met glijbaan (niet water dicht)
√ houd u rekenig bij zelf ophalen dat u het kussen zelf in de auto moet leggen.( wordt wel bij de auto neer gelegd)
√ kom met 2 volwassenen .
Springkussens met iets extra's worden steeds populairder. Dit springkussen prinses heeft een leuke glijbaan aan de voor van het springkussen. Vanuit het kussen kunnen de kinderen op de glijbaan klimmen, waarna ze naar buiten glijden. Door de aanwezigheid van de glijbaan is de 'doorloop' in het kussen hoog, de kinderen blijven namelijk niet alleen maar springen maar zijn ook regelmatig buiten het kussen.
Dit springkussen heeft een dakje zodat kinderen beschut zijn tegen lichte regen.
Zelf bij ons afhalen
U kunt dit springkussen zelf bij ons afhalen en weer inleveren. U kunt bij het afronden van de bestelling kiezen voor een schade afkoop (€5,50), annulering afkoop (10% van het bedrag) of schoonmaakkosten (10% van het bedrag).
Laten bezorgen en opbouwen
Uiteraard kunt u dit springkussen ook door ons laten bezorgen. Deze optie kunt u selecteren in het winkelmandje: ‘Laten bezorgen/ophalen’. Wilt u de op- en afbouw volledig door ons laten verzorgen? Dit kunt u aanvinken bij het afronden van de bestelling.
Begeleiding
Als u een spring- of spelkussen huurt bent u zelf verantwoordelijk voor begeleiding en toezicht door een volwassene (18+). Wilt u geen omkijken hebben, dan kunt u er ook voor kiezen om ons personeel als begeleiding in te huren. De mogelijkheden hiervoor zijn afhankelijk van de locatie. Wilt u ons inhuren als begeleiding? Neem dan contact met ons op.
Veiligheid
Onze spring- en spelkussens worden voornamelijk door kinderen gebruikt. Veiligheid staat dus altijd voorop! Al onze kussens voldoen aan de eisen van de in Nederland erkende keuringsinstanties zoals AIB-Vincotte Nederland B.V., TUV en het Liftinstituut. Wij werken dus niet met goedkope ongekeurde kussens, maar enkel met kussens van bekende en kwalitatief hoogstaande fabrikanten. Bovendien onderscheidt SensationAir zich van veel andere verhuurbedrijven op het gebied van onderhoud en inspectie. In tegenstelling tot veel (vooral kleinere) verhuurbedrijven wordt elk kussen na een verhuur beurt weer opgeblazen, schoon gezogen, volledig afgenomen met een schoonmaakmiddel en rondom gecontroleerd op mogelijke gebreken en risico’s in bijvoorbeeld de stiksels. Wij bieden u dus veiligheid en topkwaliteit voor een realistische prijs.
Extra Productopties
Op- en afbouw - Klein per artikel ! LET OP DIT IS HULP BIJ HET OP EN AFBOUWEN!
1 dag € 24,79
Excl. BTW
1 dag 30,00
incl. BTW
Op- en afbouw - Klein per artikel ! LET OP DIT IS HULP BIJ HET OP EN AFBOUWEN!
Valmat
1 dag € 14,46
Excl. BTW
1 dag 17,50
incl. BTW
Valmat
Volledige op- en afbouw door Team Sensationair - Klein
1 dag € 41,32
Excl. BTW
1 dag 50,00
incl. BTW